DÜĞÜN & DAVET ORGANİZAYON

Nişan,Düğün,özel yemekli,yemeksiz toplantılarınız için Grand Üçel Hotel her yıl 20 Eylül tarih itibariyle Ekim,Kasım,Aralık,Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs ve 1 Hazirana kadar olan tarih aralıklarında size özel paket organizasyon alternatifleri hazırlıyor.

Nişan & Düğün organizasyonları

Hayatınızdaki en güzel ve en özel günlerden biri olarak sayacağınız düğün ve nişan organizasyonlarımızda profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
Yemekli , Yemeksiz düğün , Kokteyl düğün seçeneklerimiz bulunmaktadır . Düğün salonu süsleme , Nikah masası , Gelin yolu süsleme , Gelin Çiçeği , Çiçek süsleme , Balon Süsleme , Masa ve Sandalye  süsleme  hizmetlerimiz mevcuttur .

Masa üstü düzeni isteğinize uygun olarak şamdanlarla , boncuklarla çiçeklerle   süslenebilmektedir .Uygun ses düzeni ve ışık ortamı altında canlı müzik ve dj yayını yapılmaktadır . Kapalı ortam düğünlerde volkan  konfeti , renkli mumlar kullanılmaktadır . Açık hava düğünlerinde ise bu yelpazaye ek olarak  havai fişek gösterileri yapılabilmektedir . Kapalı mekan , açık mekan , havuz başı , tekne ortamında , ilk bahar ve yaz aylarında kır düğünü mekanlarında etkinlikler   gerçekleştirilmektedir .

Davetli listesi oluşturma , davetiye seçimi ve hazırlanması , düğüne gelecek ve gelmeyecek kişilerin konfimasyonun yapılması  (LCV hizmeti) , gerekir Yapılan geri dönüşlere göre son davetli sayısı belirlenerek hazırlıklar yapılır . Gelin arabası süsleme işlemleri anlaşmalı olduğumuz firma aracılığıyla bizim tarafımızdan yapılabilmektedir . Düğün organizasyonumuzda kullanılacak nikah öncesi ve sonrası müzikler , nikah sonrası dans müziği , pasta kesme  müziğine   sizlerle birlikte karar   veriyoruz .
www.granducel.com/The_Grand_Ucel_Hotel/Weddings_%26_Events.html

Özel davetler, Yemekli  yemeksiz Organizasyonlar;

2013 yaz sezonunda hizmete giren “İpek Yolu A’le carte Restaurantımızda tüm yaz boyunca özel yemekli veya yemeksiz organizasyonlarınızda  bizi aramanız yeterlidir.

     
 
 
Fotoğraf Galeris