Odalarımız

Her biri kıymetli misafirlerimiz için özenle hazırlanan keyifli, 39 standart odamızın tamamında, klima, TV, minibar, banyo, duşakabin, saç kurutma makinesi, telefon bulunmaktadır.Standart odalarımızın bazılarında 1 adet Double (çift kişilik) yatak, bazılarında 2 adet twin (tek kişilik) yatak bazılarında ise 1 adet Double (çift kişilik) yatak +1 adet twin (tek kişilik) bulunmaktadır.

Deluxe Odalar

Toplam 18 adet deluxe odamız bulunmakta olup, çoğu bahçe ve dağ manzaralıdır. Deluxe odalarımızın tamamında, klima, TV, minibar, banyo, duşakabin, saç kurutma makinesi, telefon bulunmaktadır. Deluxe odalarımızın bazılarında 1 adet Double (çift kişilik) yatak, bazılarında 2 adet twin (tek kişilik) yatak bazılarında ise 1 adet Double (çift kişilik) yatak +1 adet twin (tek kişilik) bulunmaktadır. Standart oda ile Deluxe oda arasında metre kare farkı dışında önemli bir fark bulunmamaktadır.

Aile Odaları 

36 Adet “Silver Family” 10 adet Gold Family” olmak üzere 46 adet aile odamız mevcuttur. “Silver Family” odalarımız 1 adet double (çift kişilik yatak) yataklı ebeveyn odası ve 2 adet twin (tek kişilik yatak) yatak bulunan bağlantılı 2 odadan oluşmaktadır. “Gold Family” odalarımız ise yatak tipi olarak ”silver family” odalarımız gibi aynı tip yatağı olan ara- kapı bağlantılı 2 odadan oluşmaktadır. Odaların her birinde klima,saç kurutma makinesi,mini bar TV ve Telefon mevcuttur.

 
 
Fotoğraf Galeris