ULAŞIM

Fethiye'ye nasıl gidilir?

Uçakla

Fethiye`ye uçak ile gelmek isteyenlere iki alternatif bekliyor ama ilki sizler için daha cazip olacaktir.Dilerseniz Dalaman havaalnından özel transfer servisimizden yararlanarak Grand Üçel Hotel & Aqua Park'a ulaşmanız oldukça kolay.

Dalaman havalimani:

Dalaman havalimani Fethiye sehir merkezine 30 dakika mesafededir. Dalaman havalimanindan kiralayacaginiz bir araçla yâda transfer yapan firmalar ile gelebileceginiz gibi 10 dakika taksi ile Dalaman merkezine gelip buradan Fethiye`ye 30 dakikada bir kalkan otobüsler ile gelebilirisiniz. Ayrıca Havaş firmasının anlaşmalı olduğu havayolu firmaları ile de Fethiye otogarına gelebilirsiniz. Dalaman havaalnından özel transfer servisimizden yararlanarak Grand Üçel Hotel & Aqua Park'a ulaşmanız oldukça kolay.

Antalya havalimani:
Yaklasik 2 saat 30 dakika uzakliktadir. Havalimanindan kiralik araç yada transfer firmasi ile yada Antalya merkezden sik sik kalkan otobüslerle gelebilirsiniz. 

Kara yolu ile:
Hemen hemen tüm büyük sehirlerden Fethiye`ye direk olarak otobüs bulunmaktadir. Kendi aracanız ile de Fethiye`ye gelmeniz mümkün, yollari artik daha düzgün ve akicidir. (Yol haritasi için Fethiye Haritasi sayfasini ziyaret edebilirsiniz.) 

Kendi Aracı ile ulaşmak isteyenler için bazı illerden km’ler aşağıdaki gibidir.

 

 
 
Fotoğraf Galeris